מרכז פעילות אינטראקטיבי חוויתי, חינוכי בטאיוואן שהוקם ע"י "KomoArt"

 "KomoArt" הקימה בשילוב חברה בינלאומית במרכז טייפה, מרכז פעילות אינטראקטיבי חוויתי, חינוכי ראשון בסוגו בעולם. 
במרכז משולבות המערכות האינטראקטיביות הייחודיות שפותחו ע"י   "KomoArt"   במהלך השנים ואמצעים ייעודים נוספים שפותחו והותאמו לתרבות המקומית, במטרה לתת מענה הוליסטי לתחומי הפעילויות, עליהם מושם דגש במערכת הלימודים בטאיוואן.
בהמשך להצלחה הכבירה בהפעלת המרכז, שווקו בטאיוואן ובסין, מרכזים נוספים המושתתים על הקונספט החינוכי האינטראקטיבי.
עוצבה סדרת דמויות ייעודיות, המלוות את התלמידים במהלך הפעילויות בעולמות התוכן השונים.
תכני הפעילות במרכז וההפעלות המגוונות המשולבות בו, הותאמו במיוחד עבור קהל היעד המקומי ומתן מענה לצרכים הקהילתיים והמסורתיים המקומיים.

הכניסה למרכז הפעילות בטייפה

המרכז מחולק למספרי חללי פעילות פונקציונאליים המוקצים, לעולמות תוכן משתנים. הפעילות במרכז מיועדת לילדים בגילאי 3-10 ומשתרעת על פני 5 שעות ברצף, 12 מפגשים בכל שנת לימודים.
מרחב הפעילות הלימודי ייחודי, דינמי ועשיר במשחקים אינטראקטיביים שופעים בגירויי למידה, המפתחים אצל התלמידים מוטיבציה גבוהה, התורמת להקניית מיומנויות חשובות. 
המבנה החזותי המשולב באמצעים ויזואליים מסקרנים ומעוררי חקר מפתחים אצל  התלמידים צוהר לחוויה רבת אתגרים במרחב תלת-ממדי, ומכשירים את התלמיד כמי שחושב ומודע ליכולותיו הקיימות מחד ולצורך לדעת ולהטמיע תחומי ידע ותוכן חדשים מאידך. 
ההדגשים בפעילות המשלבת פעילות סנסומוטורית הכוללת רכיבה על אופניים ייעודיות,  לצד פעילות במערכות טכנולוגיות אינטראקטיביות שפותחו ע"י  "KomoArt", הן ברמת הפרט, והן בהקשר הקבוצתי, מקנים לתלמידים  תרבות "התנהגות הלמידה" שבבסיסה, הפנמת מידע חיוני התורם לפיתוח האינטליגנציה, יכולת עיבוד אירועים לא צפויים והטמעתם לתגובות נלמדות מעובדות.

מבט על החלל הגדול של המרכז בטייפה

הפתיחות של התלמידים ללמידה תורמת ומשפיעה, בתנאי שטח ייחודים אלו, מוכחת מחקרית במחקרים שנערכו בסביבות דומות שפותחו ע"י  "KomoArt", מחקרים שהיוו את המסד לפיתוח המרכז בטייפה. 
דגש מיוחד מושם על פיתוח מיומנויות מוטוריות עדינות, מיומנויות תקשורתיות ופיתוח ההיבט המילולי. 
במהלך הפעילות התלמידים עושים שימוש במערכת תקשורת פנימית, התורמת לחוויה ומעודדת שימוש בשפה מובנת וקליטה.
גישה חדשנית מופעלת במרכז במטרה לשתף את התלמידים בצורה מלאה בעיצוב סביבת הלמידה. בחלק מחללי הפעילות, התלמידים שותפים פעילים בעיצוב הקירות בהתאמה לנושאים המועברים.

תלמידים מעצבים את חלל ההמחזה

עולמות התוכן

 • תכנים: בעולם זה נעשה שימוש במערכות הלמידה האינטראקטיביות שפותחו ב – "KomoArt" בהדגש על פיתוח החשיבה והאינטליגנציה.
 • פעילות סנסומוטורית: בעולם תוכן זה, מושמים דגשים הכוללים: רכיבה על אופניים, טיפוס, זחילה, שמירה על שיווי משקל פעילות צוות, מנהיגות, תקשורת ועוד.
מרכיבי הפעילות הסנסומוטורית כוללים, אופניים ייעודיות 
 • פיתוח תחום הכשרים והמיומנויות במרחב הסנסומוטורי: מרכיבי הפעילות הסנסומוטורית כוללים אופניים ייעודיות. בעולם תוכן זה, מושמים דגשים על פיתוח מיומנויות מגוונות: תיאום ויזו-מוטורי, פיתוח יכולת תיאום רגל יד, תיאום עין יד, איזון גוף, תנועתיות ויציבות, קואורדינציה, שליטה בסכמה גופנית עם מודעות לכיוונים, בניית המרחב המיידי ורבים נוספים המפעילים בעולם תוכן מרתק זה, הנם בעלי הכשרה וניסיון בתחום החינוך הגופני ופיתוח מוטוריקה קלה.
 • פיתוח יצירתיות: יצירת סביבות תלת ממדיות בהתאמה לתכני הפעילות. 
בניית דגמים תלת ממדיים
 • פיתוח כשרים ומיומנויות: בעולם תוכן עשיר זה, מושמים דגשים הכוללים: פיתוח אינטליגנציה, זיכרון חזותי, תפיסה חזותית, חשיבה מרחבית, פענוח מושגים, פתרון בעיות, יכולת השוואה, אומדנים ורבים נוספים. 
שימוש במערכות הייעודיות שפותחו ע"י  "KomoArt"
 • תקשורת בין אישית: בעולם תוכן זה, מושמים דגשים הכוללים: שימוש באמצעים טכנולוגיים, פיתוח יכולות תקשורת בין אישיות, פיתוח שפתי, שיתופיות, פתרון משימות ועוד. 
פעילות בצוות במערכת "K.I.D. Grid" שפותחה ע"י  "KomoArt"
 • פיתוח תחום הכשרים הקבוצתי חברתי: בעולם תוכן זה, מושמים דגשים הכוללים: עבודה בצוות, פעילות שיתופית, טיפוח סבלנות וסובלנות כלפי הזולת, אחריות הדדית, טיפוח יזמות, עזרה הדדית, פתרון בעיות ועוד.
 • פיתוח שפה: הפעילות בעולם תוכן זה, כוללת רכישת יכולות ומיומנויות שונות בתחום השפה לרבות, פיתוח שפתי בסביבה השופעת באמצעים ייעודים המשלבים תנועה, קריאה, פתרון משימות, חידות, מבוכים אינטראקטיביים באמצעות מערכות הלמידה שפותחו ע"י  "KomoArt". 
אמצעים ייעודיים לפיתוח שפה
 • תיאטרון והמחזה: בעולם תוכן מרתק זה, מושמים דגשים הכוללים:- פיתוח כישורי הבעה, המחזה וכתיבה יוצרת בדרך ייחודית באמצעות אמצעים ייעודים הלקוחים מעולם התאטרון. המפעילים הינם בעלי ניסיון של מספר שנים כשחקנים ונושאי משרה בעולם התאטרון, המוסיקה וההמחזה.  
שילוב דמויות ייעודיות המשתלבות במופעים במרכז
 • הפעלה מוטורית: התלמידים פעילים בסביבה עשירה בפעילות מוטורית, המשולבת בפעילות עם העמדות האינטראקטיביות. המעבר בין תחנות הפעילות בעולמות התוכן נעשה באמצעות אופניים, וההפעלה המוטורית נעשית בהנחיית מפעילים בעלי הכשרה מתאימה.
מתקנים להפעלה מוטורית
 • צפייה בסרטים תלת ממדיים: הפעילות במרכז כוללת צפייה בסרטים תלת ממדיים ייעודים, שפותחו בהנחיית צוות  "KomoArt". בהמשך לצפייה בסרטים מתקיימות פעילויות המחזה, כתיבה יוצרת ופעילויות נוספות מרתקות. 
אולם ההקרנה
 • משחקים ואמצעים לרכישה פרטית: בהמשך לדרישה גורפת של האוכלוסייה המקומית, לרשות ההורים, מערכת ייעוץ מקצועית לרכישת משחקים חינוכיים, ספרים ואמצעים דידקטיים מגוונים, שפותחו באמצעות המיזם המיוחד  ע"י  "KomoArt".
חנות המכר של האמצעים הדידקטיים לרכישה פרטית

מסלול ייעודי להכשרת המפעילים

בהמשך לניסיון ארוך השנים המוצלח של  "KomoArt", בפיתוח תכניות הכשרה לאנשי חינוך בארץ ובעולם, שזכו להערכה מרובה, פותחה תכנית הדרכה ייעודית למפעילי המרכז הכוללת: מסלול  הכשרה פרונטלית, הכשרה פעילה ומעקב אחרי ביצועה בזמן אמת.

הכשרת הצוותים

לאחר שלב מיון קפדני, מונתה מנהלת פדגוגית מקומית, שתפקידה העמקת הידע של המפעילים, התאמת הפעילויות לתרבות המקומית וקיום סדנאות והשתלמויות לצוות בהתאם לתכנית סדורה, ע"י  "KomoArt".

סימולטור אמנויות לחימה\אימון לאנשי בטחון מבית "KomoArt"

 Martial Arts Skills Simulator- M.A.S.S – הנו קונצפט ייחודי, טכנולוגי לאימון והכשרה לאנשי אמנויות לחימה ואנשי אבטחה, מבית "KomoArt".

תחנות הסימולטור המגוונות מהוות מסלול אימונים, לימוד והתנסות בסביבה רבת אתגרים.
כל תחנה משמשת לאימון ושיפור יכולתו של המתאמן באחד התחומים החשובים המרכיבים את מכלול התכונות הדרושות לאיש המקצוע, הפעיל בתחומי אומנויות הלחימה והאבטחה.
התחנות בנויות על גישה מדעית, מודרנית עכשווית ועל תחכום טכנולוגי מתקדם שבמרכזו ניסיון רב שנצבר בתחומי ההכשרה והאימון בדיסציפלינות המדוברות.

סימולטור אמנויות לחימה

Martial Arts Skills Simulator- M.A.S.S – הנו כלי אימון אובייקטיבי מדעי מתקדם המאפשר מדידת תוצאות מדעיות אובייקטיבית מדויקות המעניק  אפשרות לעקוב אחר שיפור ושינוי ביכולותיו של איש המקצוע. הסימולטור הנו כלי עזר והשלמה מתוחכם בעל יכולת רבת פנים הן לאיש המקצוע, והן עבור המורה\מאמן. הסימולטור מעניק למורה\מאמן המקצוען, המנוסה והידען אמצעי טכנולוגי גמיש שביכולתו מדידת ובדיקת כל הפרמטרים המדידים, ומאפשר למורה\מאמן קבלת תוצאות בזמן אמת, על הישגי חניכיו ואפשרות להערכה אובייקטיבית של מצבו המקצועי, התקדמותו ונקודות הכשל הדורשות התייחסות ייעודית אינדיבידואלית.
ניתן "לתפור" את הפעילויות בסימולטור על פי צורכי המזמין. מערכת הווידאו במעגל סגור מאפשרת מתן משוב בזמן אמת והנה כלי חשוב ביותר בשלב ניתוח והפקת הלקחים.

סימולטור אמנויות לחימה

שיטות עבודה:

הסימולטור מבית "KomoArt", מאפשר אימון יחידני במסגרתו המשתמש עובר מסלול לשיפור כללי ומלא, ומאפשר יצירת "גרף" אישי המאפשר מעקב, יכולות שיפור נקודתיות ובניית תוכנית אישית בהתאם ליעדי האימון.
ניתן להשתמש בסימולטור כמכשיר לשימוש קבוצת אימון בשיטת "אימון תחנות", שיטה בה כולם בפרקי זמן קבועים מחליפים תחנות ופוקדים שיטתית את כל התחנות האינטראקטיביות. 
אפשרות נוספת מאפשרת פעילות בצוותי עבודה ובשיטה של סבבים בתחנות במהלכה כל מתאמן חובר לתת קבוצה בה מתקיימת חלוקת תפקידים בסבב, פעיל, מפקח ומעודד.

סימולטור אמנויות לחימה

התחנות:

לכל תחנה מרכיב אימון מרכזי ומרכיבי משנה. מאמן מוסמך מסוגל לכוון את אימון המתאמן בהתאם לדרישות המקצוע ו\או צרכי המתאמן הייחודיים. המאמן מסוגל לכוון את השימוש בסימולטור בהתאם לכוונת תוכנית האימונים, קצבה ואפיוניה השונים, תוך כדי שימת דגש על לימוד או שיפור המיומנות הנדרשת. תרגול בתחנה בודדת בשלב לימוד,  שיפור מיומנות מרכזית, מיומנות מורכבת, או תרגול רב שכבתי על פני תחנות הסימולטור כאימון רב תכליתי, הנו אמצעי מתבקש להצבת פתרון על לצרכי ההוראה או האימון בהתאם לצרכי הגוף/ הארגון המזמינים.

 • יציבה ותנועה (עבודת רגליים). הסנסורים האינטראקטיביים המוארים הקבועים על רצפת המתקן מאתרים  ומודדים את צורת התנועה והעברת המשקל של המתאמן בזמן אמת. כל המטלות נמדדות בהתאם לפרמטרים מוגדרים או משתנים בהתאם להרכב התרגיל, כאשר מושם דגש על קצב תנועה וסדר תנועה מתורגלים ומדידים.
 • המערכת האינטראקטיבית מאפשרת קליטת מצב, סיטואציה ותגובה בזמן אמת. קליטת מצב ותגובה עם מכות מכוונות למטרה שנקבעת על פי הסיטואציה או לחלופין קליטת מצב, כיוון נשק וירי למטרות  נבחרות. חשיבות התחנה פרט לתרגול של קליטת מצב נתון ותגובה, הנה קבלת  החלטות תחת לחץ, מהירות, עוצמת ודיוק התגובה. המערכת הממוחשבת המעבדת את הנתונים מגיבה בהתאם לפעילות ומניבה מדדים אובייקטיביים. כל המידע נאגר במערכת ומאפשר ליצור מדדי השוואה יחידניים המאפשרים עיצוב מסלולי הכשרה בהתאם ל"סולמות ידע".
 • בתחנות ייעודיות בסימולטור ניתן לתרגל קצב, עוצמת ודיוק מכות ובעיטות ולחילופין קצב ודיוק אש למטרות נבחרות. בתחנות אלה ניתן לתרגל טכניקה, עוצמה, תגובה ודיוק של מכות ובעיטות. התרגול יכול להיות כללי או מכוון לאחד המרכיבים החלשים או הדורשים טיפול על פי  צרכי הפרט או קבוצת האימון.
 • היתרונות העיצוביים של המערכת מאפשרים אימון תנועה ותגובה, תוך כדי מעבר מכשולים פיסיים אינטראקטיביים בלתי קבועים שמטרתם שינוי מתווה בזמנים לא צפויים, שיפור מיומנויות תנועה, שיפור טכניקות תנועה והתגברות על מכשולים נעשים בכל שלבי הפעילות בתנועה.
 • שינוי מצבים,  בחינת יציבה, תנועה ומצבי ירי או מצבים להגנה עצמית מתאפשרים גם בתחנות ש"בלב" הסימולטור. תחנות אלו מאפשרות הפעלת מתאמן יחיד או קבוצה.
  התחנות הייעודיות תפתחנה ותשפרנה את יכולות התנועה תוך מהלך בדיקה ושיפור יכולת התנועה הבסיסיות הנלמדות במצבי ירי בסיסיים.
סימולטור אמנויות לחימה
 • האמצעים האינטראקטיביים ותחנות ההפעלה מאפשרים שיפור קואורדינציה, תגובה ותנועה. סט מטלות שהמתאמן נדרש לבצע על פי  צרכי המקצוע או דרישות הענף משודרות בזמנים לא קבועים מהמערכת הממוחשבת השולטת על כל נקודות הקצה. הסימולטור בודק ומנתח בזמן אמת את יכולת המתאמן לדייק, להגיב, את המהירות, העוצמה  וזמן התגובה. התחנה הייעודית משלבת משימות ובודקת את התאום עצבי-שרירי של  המתאמן ומאפיינת את יכולותיו בהתאם לסקלה מדידה או משתנה על פי הצרכים.
 • התקפה על המתאמן בכדורים המסמלים פגיעות של כדורים או מכות. ירי כדורי ספוג (או כדורי טניס) בקצב ובזויות שונות ומגוונות. דיקת תגובות המתאמן, יכולתו להגיב, להתחמק, להגן, לתפוס מחסה. ניתן לבדוק גם יכולת תגובה נכונה ומדויקת למקור האש.
 • "עמדת תחנת בעיטות" מאופיינת בסט מטרות מכוות המתאמן תרגול בעיטות  במקצבים ובעוצמות  שונות. המערכת מאפשרת בדיקת קואורדינציה ושיפור התפקוד עם הרגל תחת לחץ, מאמץ, זמן ועוצמה.                  

ניתוח תחנה לשיפור קצב עוצמה ודיוק

התחנה מהווה משטחי פגיעה בצורת גוף אנושי בגובה ובגודל אדם ממוצע. "בובת האימון" ניתנת לפגיעה מכל כיוון (מלפנים, מאחור, ומשני צדדיו). הסימולטור בודק את קצב וכמות המכות, מיקומן (על פי הוראות הניתנות ע"י המחשב המרכזי) ונותן אינדיקציה לעוצמתן של המכות. מערכת הווידאו במעגל הסגור מעניקה ניתוח תנועה וניתוח היכולת הטכנית של המתאמן. הסנסורים על משטחי ההליכה מעניקים אינדיקציה על יציבה ואחיזת הקרקע של המתאמן. 

סימולטור אמנויות לחימה

בצוע תרגולות – כללי

המתרגל נע בחופשיות סביב בובת האימונים מכה ובועט על פי דרישות והוראות  המחשב המרכזי  באזורי פגיעה הנדרשים על פי התוכנית. (דמות "בובת האימונים" מחולקת בהוראה נלווית לתרגולות לשלושה אזורים, כשכל  אזור פגיעה מסומן במילת קוד (אדום, צהוב, ירוק):

1.  אזור  אדום ( פגיע ביותר)  – הראש, הצוואר, מבושים (מלפנים בלבד)

2.  אזור צהוב (פגיעות בינונית)  – אזור הצלעות, הבטן והגב (כלומר מרכז הגוף)

3.  אזור ירוק (פגיעה קלה ) – הגפיים העליונות והתחתונות (ידיים, רגליים, כתפיים)

בתחנה האורות דולקים לחילופין בצבעים שונים אדום, צהוב, ירוק ועל פי האורות המתחלפים יידרש המתאמן להכות, לבעוט באזורים המבוקשים בלבד.

קצב המטרת המכות\בעיטות, מיקומן, עוצמתן ודיוקם ימדדו כפרמטרים עצמאיים או כפרמטרים משולבים.

תרגולות מוצעות:

תרגולות יסוד – המטרה לבצע מכות ובעיטות כשהמטרה הבסיסית ללמד פגיעה נכונה, בצוע טכניקה נכונה ולימוד גישה קרבית לגוף האנושי המסומן על ידי "בובת האימונים".
תרגול טכניקות יסוד (כל מכות הידיים שנלמדו, מכות מרפק,  בעיטות יסוד – מלפנים, מהצד, מגל,  ובעיטות לברך,LOW KICKS).
בעזרת צילומי וידיאו וניתוח התוצאות ע"י מדריך מוסמך יקבל המתאמן ניתוח יכולותיו, הטכניקות ובעזרת ניתוח תנועה (צילומי וידיאו) יוכל לשפר את המכניזם התנועתי ולהשיג את המיטב מכל תנועה ותנועה.
בתרגולת זו ניתן ללמוד על הבנת תנועה, זוויות פגיעה ועמדת המתרגל מול בובת האימונים. (לנקודה הזו קשר גם ללימוד ויישום אסטרטגיה וטקטיקת קרב). 

סימולטור אמנויות לחימה

תרגולות לשיפור "קצב אש", קצב מכות\בעיטות –  בתרגולת הזו המתרגל מתבקש בזמן נתון לפגוע כמה שיותר מכות באזור הפגיעה הנבחר. בעזרת ניתוח תנועותיו, מדידת כמות הפגיעה על משטח הפגיעה מתקבלת אינדיקציה על המהירות \"קצב האש" של המתרגל. ניתן לנתח את התוצאה הן מבחינת הקצב, והן מבחינת יחס הצלחה מתוך 100% המכות.

תוצאות פלט המחשב, מעניקות שלל אפשרויות למתרגל ברמת שיפור אובייקטיבית הבוחנת את מהירותו,  זריזותו ותגובתו.

תרגולות לשיפור דיוק – עם קבלת ההוראה לתחילת פעילות (ויזואלית, ווקאלית) המתרגל מגיב בהתאם  לשינוי המטרה למכותיו. בתרגולת זו עליו להגיב בצורה המיטבית להוראות המחשב ולהכות רק את האזור הנבחר.

המתרגל מתבקש לפגוע במדויק בהתאם להוראות הבלתי קבועות רק באזור הנכון וכל זאת תוך כדי התחשבות במיקומו, במרחק מהמטרה ובמשתנים אחרים. ("בובת אימונים").

בתחנה זו נבחנים ונמדדים בנוסף לטכניקה הנכונה יכולות ודיוק בבחירת המטרה וזווית המכה. (יש חשיבות לתוצאת הפעולה האם הזווית שנבחרה מאפשרת פגיעה מיטבית – מדובר בשילוב של בחירת הטכניקה, הזווית והמרחק). מערכת הנתונים הנאגרת מספקת פלט המתייחס  לאחוזי פגיעה, ניתוח זווית ומיקום ביחס לאויב.

בעזרת התיעוד הוויזואלי מתקבל ניתוח תנועתו של המתאמן וטבלת השוואה אישית של המצוי לעומת הרצוי.

בתחנות משופרות ניתן להעמיד מספר "בובות אימונים" כשמראש נקבעת "בובה שלנו" ו"בובת אויב" – במקרים אלה המטלה הופכת מורכבת יותר כשהפגיעה צריכה להיות רק בבובות אויב ורק באזורים המבוקשים לפגיעה.

שילובים אלה מאפשרים תרגול הערכת מצב, קבלת החלטות בזמן אמת בחירת אסטרטגיה וטקטיקת קרב בזמן אמת.   

סימולטור אמנויות לחימה

תרגולות לשיפור עוצמת הפגיעה – בתרגול זה, המתרגל מתבקש להמטיר את   מכותיו\בעיטותיו בעוצמה מרבית למטרות שנבחרו. מספר אופציות תרגול: ניתן לתרגל רק את שיפור העוצמה של הפגיעה  תרגול בו המתרגל יפגע בעוצמה מרבית במטרות הנבחרות. תרגול זה אמור לתרגל הפקת המרב משימוש ומיקוד תפקודי הגוף (תנועה נכונה על פי בסיס עקרונות  הביומכניקה). ניתן לקבוע במערכת כמות משתנה של עוצמה מרבית בכמות מרבית – כלומר גם עוצמה וגם קצב\מהירות\זריזות.  ניתן לקבוע עוצמה, קצב וגם מיקום משתנה כלומר שילוב יעדי אימון. ניתן על פי פלט המחשב לנתח עוצמה, מהירות, דיוק או עוצמה של המתאמן גם בהתייחסות למדדים דינמיים. הפלט הניתוחי מאפשר ניתוח נדרש, הדרוש לשיפור והכל בהתאם למרכיבי האימון.

תרגולות משולבות מתקדמות – בסוג תרגול זה המתאמן מתבקש לבצע משימות מורכבות של מירב המכות\בעיטות בזמן מוקצב, פגיעות במירב העוצמה תוך שינוי מתמיד של מטרות, מקצבים, טכניקות וזוויות פגיעה. תרגול מתקדם זה מוביל לשיפור כללי ומעלה על פי תוצאות המדדים השונים את פרופיל היכולת של המתאמן. המדריך יכול להתאים את התרגולות לשיפור המתאמן על פי תוצאות פלט המחשב.

UPGRADE אפשרי לתחנה

"בובת אימונים" שזרועותיה ורגליה נעות על פי תבנית קבועה מראש. תרגולות אלו יאפשרו רבות של שיפור תנועה, לימוד התמקמות מול יריב ותרגולות הגנתיות מגוונות. משמעות בובה מתנועעת – אפשרות לתרגל הגנה ותקיפה, התאמת תנועת המתאמן מול תנועת היריב, הגנה – התקפה, התקפה- הגנה. תכני אימונים משולבים – תנועה\עוצמה\מהירות\דיוק\ תוך פעולות הגנה והתקפה.

יתרונות בולטים בפעילות במערכת ה M.A.S.S.

 • הרכבת פעילויות מתרגלות, בוחנות ומאבחנות בהתאם לצרכים המיוחדים של המתאמנים.
 • תחנות התרגול יכולות לשמש יחיד או צוות.
 • שיטות העבודה והנושא המתורגל יכול להיות מותאם לצרכים ייעודיים.
 • הפעילות משולבת במשוב אובייקטיב בזמן אמת.
 • הפעילות מתאימה את עצמה לרמת, קצב ויכולות המשתמשים ללא מעורבות חיצונית.
 • קיימת מערכת היקפית להפקת לקחים.
 • הפעילות במערכת הנה בטיחותית ביותר.
 • מדדי ההערכה ובדיקה אובייקטיבים.

אודותינו

סדנת בית האמן  "KomoArt", מתמחה שנים ארוכות בעיצוב מוצרי אומנות ייחודים, בברזל ובאבן. "KomoArt" מציעה ללקוחותיה, מדבקות, סדרת הדפסי תמונות, על זכוכית, קנבס ופרספקס בגדלים שונים לילדים ומבוגרים ותמונות מקור.
פסלי הזכוכית המקוריים מבית סדנת בית האמן "KomoArt", מיוצרים בתהליך קפדני, יחידני בעבודת יד, תוך שימת דגש, על קו עיצוב נקי ושילוב הצבעים בהרמוניה, זורמת ונקייה. גוף הפסל, חלקיו ובסיסו עשויים מזכוכית נקייה ברמה גבוהה ואיכותית.
סדרת המוצרים החינוכיים מבית, "KomoArt" כוללת: ספרים וחוברות פעילות, משחקים לפיתוח חשיבה לילדים ומבוגרים, משחקי יצירה, מודלים תלת ממדיים, משחקים לילדים בגיל הרך ומוצרים נוספים.

מפתחי המוצרים מסדנת בית האמן "KomoArt" זכו ב"פרס ראש הממשלה בתחום החינוך"

© כל הזכויות שמורות לקיוקיוזו ישראל בע"מ 2020

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן